VeronikaAcum 1 lună
Vizual, două canapele foarte frumoase.
Chiar așteptam cu nerăbdare noile canapele. Ne place cum arată și se potrivesc perfect în sufrageria noastră. Din păcate, calitatea nu este cea pe care o așteptam. A trebuit să adăugăm o saltea din spumă rece pe șezut pentru a-l face oarecum confortabil. Taburetele incluse sunt însă un detaliu plăcut, deoarece sunt excelente pentru a-ți pune picioarele pe scaun. Data viitoare, cu siguranță voi cheltui puțin mai mult pentru confort.
Tradus automat din germană.
