După doar o scurtă perioadă de utilizare (aproximativ 2 săptămâni), lemnul deja se așchiază în jurul sertarelor. În plus, manopera generală este foarte rudimentară; comoda nu a fost construită pentru utilizare pe termen lung, ceea ce mă dezamăgesc considerabil, având în vedere prețul.
Îi dau o stea pentru modelul frumos cu frunze, care încă îmi place.
Asamblarea a fost foarte ușoară; dulapul a ajuns într-o singură bucată, cu excepția picioarelor, care au fost foarte ușor de atașat singur. De aceea îi dau a doua stea.
```