'MGL'Acum 1 an
Conserve bune, servicii groaznice
Containerele în sine sunt grozave. Din păcate, serviciul este deplorabil. Încă nu am primit comanda completă; se pare că s-a pierdut în depozit. Aștept de ceva vreme un mesaj că am găsit containerele, dar fără rezultat. Nu voi mai comanda niciodată online și nu voi mai ridica din magazin. Sincer, din cauza acestei comenzi, nu voi mai face cumpărături de la M&Max în viitorul apropiat.
Tradus automat din germană.
