MaryLouuAcum 6 luni
Seria este foarte frumoasă și de înaltă calitate!
Am cumpărat mai multe produse din această serie, iar oglinda este de foarte bună calitate. Asamblarea a fost ușoară, mecanismul de închidere silențioasă funcționează, iar a noastră este chiar atașată de plăci cu patru șuruburi adezive. Stă montată de câteva săptămâni și sperăm că va rămâne așa mulți ani de acum încolo :)
Tradus automat din germană.
