'Chefsessel Sitzer'Acum 1 an
Din păcate, nu este foarte durabil.
Deși tapițeria este într-adevăr plăcută, robustă și de bună calitate, din păcate trebuie să menționez că umplutura, în special cea de pe șezut, își pierde volumul relativ repede (după 2-3 luni de utilizare zilnică).
Drept urmare, statul pe scaun devine din ce în ce mai greu în fiecare zi...
În plus, scaunul este foarte predispus la zgomote neplăcute de scârțâit din mecanismul balansoar.
Tradus automat din germană.
