FreyerAcum 6 luni
Patul este bun, dar saltelele nu.
Până acum totul este în regulă. Totuși, ar fi logic să se poată comanda saltelele separat, deoarece cele furnizate sunt mult prea ferme și trebuie să cumperi altele.
Tradus automat din germană.
Răspuns de la MömaxAcum 6 luni
