LemanoAcum 5 luni
Pete pe blatul mesei⁹
Din păcate, masa are câteva pete albicioase/gri pe blat și se clatină ușor. Am păstrat-o oricum din cauza prețului. Vizual, însă, petele o fac mai puțin ideală.
Tradus automat din germană.
Răspuns de la MömaxAcum 5 luni
