OxanaZhuraAcum 7 luni
Frumos și confortabil
Mărime: 180/200 cm
Culori: bej
Tapițeria este plăcută la atingere și plăcut de moale. A fost puțin dificil de asamblat; ne-a luat aproape de două ori mai mult timp decât indicau instrucțiunile. Uneori am fost aproape să renunțăm, dar în cele din urmă ne-am descurcat.
Patul este înalt, dar asta depinde și de înălțimea saltelei; a noastră are 27 cm. Acest lucru face ca să te așezi ușor fără a fi nevoie să te urci pe ea.
Per total, raportul preț-performanță este bun.
Tradus automat din germană.
