SamaraAcum 6 luni
Elegantă și frumoasă, dar din păcate…
Vasele de gătit Elegance sunt frumoase și se încălzesc bine. Mâncarea se lipește cu greu, așa că trebuie doar să curăț oalele cu cârpe moi. Dar... după doar două săptămâni de utilizare!! stratul ceramic se decojește deja în unele locuri din interiorul și din jurul marginilor oalelor – acest lucru nu ar trebui să se întâmple cu vase noi. Pentru o gătire sănătoasă, calitatea ar trebui să fie primordială, iar clienții se bazează în special pe calitatea promovată!! Poate de aceea prețul este mai mic?
Tradus automat din germană.
Răspuns de la MömaxAcum 6 luni
