PiainkaAcum 5 luni
Ar fi grozav, din păcate un dezavantaj major.
Ar fi chiar foarte frumos, nu prea greu, de dimensiune bună, capacul se potrivește bine, nimic nu se lipește.
Din păcate, are un dezavantaj foarte mare. Nu îl poți atinge fără mănuși de bucătărie. Mânerele se încing incredibil de tare.
O adevărată rușine.
Tradus automat din germană.
Răspuns de la MömaxAcum 5 luni
